Hledáme dalšího servisního mechanika - motoráře, praxe na elektronických motorech a základní znalost angličtiny jsou přednosti. Práce v malém kolektivu v dílně v Praze i na výjezdech po ČR, slušné zacházení, benefity. Dále hledáme obchodníka pro vyhledávání nových zákazníků pro motory a další příslušenství. požadujeme velmi dobrou znalost angličtiny, praxe v oboru vítána.

Hlavní stránka > Perkins

PERKINS – Naftové a plynové motory

Perkins logo Perkins motor

Anglická firma PERKINS patří mezi přední světové výrobce naftových i plynových čtyřdobých vodou chlazených motorů. Motory PERKINS jsou celosvětově velmi známé a oblíbené díky vysoké spolehlivosti, dlouhé životnosti, jednoduché údržbě a nízkým provozním nákladům. Dalšími přednostmi je síť servisních středisek a snadná dostupnost náhradních dílů po celém světě. Motory jsou navrhovány a vyráběny tak, že s rezervou splňují současné i připravované normy pro ochranu životního prostředí.

Motory PERKINS jsou vyráběny v celé řadě provedení s výkony od 4 do 1939 kW. Používá je více než 1000 finálních výrobců stavebních, zemních a zemědělských strojů, vysokozdvižných vozíků, zemědělských a stavebních manipulátorů, elektrocentrál a kogeneračních jednotek, kompresorů, jeřábů, silničních vozidel, lesnických strojů, lodí i ostatních nejrůznějších zařízení, kde lze jako zdroj energie použít spalovací motor.

Firma BEL, spol. s r. o. jako distributor firmy PERKINS pro Českou republiku zajišťuje:

Jako distributor firmy PERKINS pro Českou republiku provádíme jménem firmy pochopitelně i odstraňování eventuelních závad, které jsou kryty zárukou firmy PERKINS. Tuto činnost provádíme na náklady firmy PERKINS a týká se jak nových motorů dodaných naší společností, tak i motorů dodaných do ČR v rámci dodávek celých strojů nejrůznějších finálních výrobců stojů a zařízení.