Hledáme dalšího servisního mechanika - motoráře, praxe na elektronických motorech a základní znalost angličtiny jsou přednosti. Práce v malém kolektivu v dílně v Praze i na výjezdech po ČR, slušné zacházení, benefity. Dále hledáme obchodníka pro vyhledávání nových zákazníků pro motory a další příslušenství. požadujeme velmi dobrou znalost angličtiny, praxe v oboru vítána.

Info o společnosti BEL, spol. s r.o.

sídlo firmy Bel, spol. s r.o.

Historie

Společnost byla založena v roce 1991. Její základní činností je zastupování zahraničních výrobních firem na českém trhu, dovoz a servis produktů z oblasti stavební a zemědělské techniky, strojírenství a průmyslového čištění.

Kvalita

V rámci zkvalitnění služeb zákazníkům vytvořila společnost BEL systém managementu jakosti v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2001 "Systémy managementu jakosti - Požadavky". Systém managementu jakosti (QMS) je udržován a neustále zlepšován v souladu s normou ČSN EN ISO 9004:2001 "Systémy managementu jakosti - Směrnice pro zlepšování výkonnosti. QMS se vztahuje na podnikatelské činnosti společnosti BEL.

Činnost

Společnost BEL, spol. s r.o. je distributorem firmy PERKINS (naftové a plynové motory), výhradním zástupcem firem HARBEN - FLOWPLANT GROUP (vysokotlaká čerpadla) a firmy SOLÉ (lodní dieselové motory).